Ako zaplatiť

DOBIERKA
V prípade objednania tovaru na dobierku zaplatíte tovar pri prevzatí priamo kuriérovi vybranej spoločnosti, poprípade pri prevzatí zásielky na pošte.

PLATBA BANKOVÝM PREVODOM
V prípade, že si zvolíte možnosť platby prevodom obdržíte na vami udanú emailovú adresu, poprípade telefónne číslo (formou sms), číslo účtu a variabilný symbol, podľa ktorého budeme vedieť priradiť vašu platbu. Platbu uhraďte až po potvrdení objednávky z našej strany, teda po zaslaní mailu alebo sms.
Tovar bude zaslaný po pripísaní požadovanej sumy na náš účet.

PLATBA PRI OSOBNOM ODBERE V LEKÁRNI
Ak sa rozhodnete vyzdvihnúť si tovar osobne na našom odbernom mieste v lekárni INSPE na Trojičnom námestí 178/1, 027 44 Tvrdošín, platbu uskutočníte v predajni pri preberaní tovaru kde Vám bude vydaný aj doklad o zaplatení.
Tu môžete platiť v hotovosti, prípadne bankomatovou kartou.

PLATBA PRI OSOBNOM DORUČENÍ
Ak si zvolíte expresnú donášku po mestách Tvrdošín,Nižná, Podbiel, Štefanov nad Oravou, Trstená, Ústie nad Priehradou, Liesek, Čimhová, Vitanová a Zábiedovo, tovar zaplatíte taktiež na mieste prevzatia, ale bez príplatku za donášku, v prípade objednávky nad 15 eur. Expresná donáška do Tvrdošína, Nižnej, Podbiela, Štefanova nad Oravou,Trstenej, Ústia nad Priehradou, Liesku, Čimhovej, Vitanovej a Zábiedova v prípade objednávky pod 15 eur je spoplatnená sumou 2 eurá, ktorá je prirátaná k sume objednávky.

V tomto prípade máte možnosť zaplatiť za dodaný tovar v hotovosti, prípadne bankomatovou kartou.
Ak si zvolíte platbu bankomatovou kartou, je potrebné nás na to včas upozorniť.