Femibion 2 Tehotenstvo 2x28 tbl.+2x28 cps.

Femibion 2 Tehotenstvo   2x28 tbl.+2x28 cps.
Kód produktu: 4578787
Dostupnosť: Skladom
Cena: 42,39€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Femibion 2 Tehotenstvo   2x28 tbl.+2x28 cps.

Balenie: 56 tabliet a 56 kapsúl (8 týždňové balenie)


Vyvinutý na podporu Vás a Vášho dieťatka od 13. týždňa tehotenstva po narodenie, ako doplnok pestrej stravy.

V 13. týždni sa u dieťaťa začne fáza pozoruhodného rastu. V tomto okamihu odporúčame prejsť na Femibion® 2. Tento výživový doplnok Vám poskytne vybrané látky, najmä foláty a DHA. Na primeraný príjem folátov by ste mali dbať počas celého tehotenstva.

Foláty (kyselina listová a Metafolin® ) prispievajú k normálnej krvotvorbe a procesu delenia buniek, ako aj k rastu materských tkanív počas tehotenstva vrátane tvorby placenty. Placenta zásobuje vaše nenarodené dieťatko veľmi dôležitými živinami, ktoré dieťa potrebuje.

Okrem folátov a DHA obsahuje Femibion® 2 ďalšie starostlivo vybrané látky: desať ďalších vitamínov vrátane vitamínu D, ako aj jód, železo, selén, horčík, zinok a luteín. Femibion® 2 obsahuje omega-3 mastnú kyselinu DHA a luteín v samostatnej kapsule. Luteín dodáva kapsule charakteristickú farbu.

KYSELINA LISTOVÁ

Je vitamín B, ktorý sa v tele musí premeniť na foláty, aby bol biologicky aktívny. Ľudské telo potrebuje foláty, ktoré prispievajú k normálnej krvotvorbe, deleniu buniek a rastu materských tkanív počas tehotenstva.

METAFOLIN®

Špeciálna forma folátov, ktorá sa v tele nemusí premieňať, ale je priamo dostupná. Metafolin® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Merck KGaA, Darmstadt, Nemecko.

LUTEÍN

Je karotenoid, ktorý sa nachádza v niekoľkých rastlinách vrátane mnohých druhov ovocia a zeleniny. Dodáva kapsule charakteristickú farbu.


 

DHA

Kyselina dokozahexaénová (DHA) je omega-3 mastná kyselina, ktorá má špeciálnu úlohu v období tehotenstva a dojčenia. Užívanie DHA matkou prispieva k normálnemu vývoju mozgu a očí plodu a zraku dojčených dojčiat do veku 12 mesiacov. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 200 mg DHA navyše k odporúčanej dennej dávke omega-3 mastných kyselín pre dospelých, t. j. 250 mg DHA a EPA.


 

VITAMÍN D3 A ZINOK

Prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému a zohrávajú úlohu v delení buniek, zinok prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a zdravej pokožky.

VITAMÍN C A SELÉN

Podporujú normálne fungovanie imunitného systému.

HORČÍK A ŽELEZO

Prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a pomáhajú znižovať vyčerpanosť a únavu.Dávkovanie
Užívajte 1 tabletu a 1 kapsulu denne a zapite ich dostatočným množstvom vody.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: