Hyalurmed Face sérum Pro 30 ml

Hyalurmed Face sérum Pro  30 ml
Kód produktu: 467987
Dostupnosť: Skladom
Cena: 45,00€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt
Hyalurmed Face sérum Pro  30 ml 

Balenie: 30 mlInovatívne sérum s čistou kyselinou hyalurónovou, čiernou orchideou a allantoínom je zamerané na všetky viditeľné príznaky starnutia vašej pokožky. Pôsobia synergicky na optimálnu hydratáciu, prispievajú k znižovaniu vrások a jemných liniek pre viditeľne mladšiu pleť.

Efekt vyhladenia vrások a regenerácie poškodenej pokožky ultrafialovým žiarením môžete dosiahnuť aj neinvazívnym ošetrením.

Kombináciou kyseliny hyalurónovej a extraktov z čiernej orchidey a alantoínu vznikol jedinečný produkt na starostlivosť o pokožku a lifting tváre, ktorý oživuje a regeneruje tým, že znova obnovuje stratu objemu a pružnosti kože. Hyalurmed Face Serum Pro pôsobí na jemné línie a vrásky, ako aj na hlbšie vrásky.

Synergický účinok troch zložiek je výnimočný vďaka nezvyčajnej kombinácii.

Kyselina hyalurónová je základnou zložkou kože. Po 40. roku života však jej prirodzená produkcia rapídne klesá, preto je potrebné ju nahradiť týmto spôsobom. Schopnosť kyseliny hyalurónovej viazať vodu a až 1 000-násobne zväčšiť svoj objem je dôležitá na viditeľné vypnutie pleti a odstránenie vrások.

Extrakt z čiernej orchidey má antioxidačné účinky, vďaka čomu bojuje proti voľným radikálom a chráni štruktúru buniek. Zároveň dokáže hydratovať, zvláčňovať a upokojovať pleť.

Cukry, bielkoviny, aminokyseliny a organické kyseliny nachádzajúce sa v čiernej orchidei sú hygroskopické molekuly, ktoré zachytávajú vodné častice z prostredia a viažu ich na povrch pokožky. Takto extrakt z čiernej orchidey pôsobí aktívne a efektívne na hydratáciu pokožky. Organické kyseliny, cukry a aminokyseliny obsiahnuté v čiernej orchidei pomáhajú plynulému toku tekutín, a tým zabraňujú dehydratácii pleti.

Alantoín je známy vďaka svojej schopnosti rýchlo regenerovať pleť poškodenú ultrafialovým žiarením. Nielenže vyhladzuje vrásky, ale urýchľuje aj odstránenie začervenania pleti a jaziev.

Účinky Hyalurmed Face Serum Pro

  • Vyhladenie vrások
  • Navrátenie objemu pleti
  • Regenerácia následkov poškodenia pleti ultrafialovým žiarením
  • Regenerácia jaziev
  • Hydratácia pleti
  • Upokojujúce účinky na podráždenú pleť
Použitie
Aplikujte jeden alebo dva krát denne na tvár a jemne vmasírujte končekmi prstov do pokožky. Odporúča sa klásť osobitný dôraz na aplikáciu výrobku v oblastiach, ktoré sú najviac postihnuté vráskami, ako sú: vrásky na čele, medzi obočím, okolo očí a pier a na krku.

Upozornenie
Zabránte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami, opláchnite čistou vodou. Ak používate iný výrobok na ochranu proti slnečnému žiareniu, najskôr aplikujte HYALURMED Tvárové Sérum PRO a počkajte, kým sa vstrebe.

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: